Modül Kalıp Elemanları San. ve Tic. A.Ş.


Modül Kalıp Elemanları Sanayi ve Tic. A.Ş. 1992 yılından bu zamana, hazır plaka, enjeksiyon kalıp setleri, pres kalıp setleri ve çeşitli kalıp elemanları üreterek kalıpçılık sektörüne hizmet vermektedir. Kuruluş yıllarında genelde standart kalıp setlerine ağırlık veren firmamız, 90’ lı yılların sonlarında sektörün içinden gelen ve 40 yılı aşkın tecrübeleriyle şirketimize ortak olan firmalar ile kapasitesini arttırıp sektörün kalıp seti ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemiştir.


Kendi öz sermayesiyle büyüme ilkesinden ve öncü olduğumuz sektörde belirlemiş olduğumuz kaliteden, ödün vermeden çalışmalarına devam eden firmamız, her projeyi tamamlanması gereken bir görev disiplini ile ele almaktadır.


Amacımız ; tecrübeli teknik ve operasyonel çalışanlarımız ile müşterilerimizin senkronize olarak işe başlandığından itibaren ortak çalışma içinde projeyi zamanında ve problemsiz olarak sonuçlandırmasıdır.


İmal edilen kalıp setlerinde, kalıpçılığın gereksinimi olan tüm işlem ve operasyonları tamamlamak adına çalışmalarını sürdüren firmamız, kalıpçıların kalıp seti üzerinde süre kaybetmeden montaj ve sonrasında baskı aşamalarına geçmesini hedeflemektedir.


Çevreye saygılı, çalışma arkadaşlarının sağlık ve güvenliğine duyarlı bir yönetim tarzı benimseyen firmamız, bu konuda çalışmalar yapıp asla ikinci planda bırakmamıştır.